FİBER OPTİK ÜTÜLEME EPİLASYON
YENİ TEKNOLOJİ DIODE LAZER

FİBER OPTİK ÜTÜLEME EPİLASYON YENİ TEKNOLOJİ DIODE LAZER DÜNYA İLE AYNI ANDA TÜRKİYE’DE !!!

FCD HİBRİT & FİBER OPTİK ÜTÜLEME DİODE LAZER NEDİR?

ADELA 810++ FCD Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalısan dünyadaki İLK ve TEK "Ütüleme Diode Lazer Epilasyon" cihazıdır. Eski teknoloji Ütüleme Diode Lazer cihazlarında başlıkta bulunan Diode barlar bu teknolojide kullanılmaz. Enerji, cihaz içerisinde bulunan Jeneratör ile üretilir ve fiber optik sistemde sıfır kayıp ile başlığa taşınır. Bu teknoloji sayesinde Başlık ömrü en az 4 kat uzar, çalışma sıcaklığı önceki teknolojilerde 25°-30° iken, bu teknoloji 45° ısıya kadar çalısabilme konforu sağlar. Başlık ağırlığı en az 4 kat hafifler. Aralıksız 24 saat kullanım olanağı, daha hızlı ve güvenli çalısma ortamı saglanır. Bu cihaz ile enerji daha eşit verildigi için acı minimumdadır.

800W FİBER LAZER GÜCÜ

ADELA 810++ sınıfındaki cihazlara göre 3 kat daha güçlüdür. Epilasyonda kullanılan lazer cihazlarında etkinligi sağlayan en önemli özelliklerden biri de başlığın sahip olduğu lazer gücüdür. Kıl kökünü en hızlı ve etkili olarak ısıtmak, kıl kökünü parçalayarak kalıcı epilasyon elde etmek için cihazın sahip olduğu lazer gücü birebir önemlidir. Genel olarak kullanılan ütüleme diode lazer cihazları 400 - 600W aralığındadır. Yeni teknoloji fiber optik ütüleme sistemi ise 800W gücü ile benzersiz etkinlik sağlar.

EŞİT VE DÜZENLİ ENERJİ DAĞILIMI

Bu yeni sistemde enerji jeneratörde üretilip fiber optik kablo ile %0 kayıp ile başlığa ulaşmaktadır. Bu sayede toplam 800W enerji sıfır kayıpla ve eşit şekilde uygulama yapılan bölgeye dağılır. Eski teknolojilerde başlıkta 5 - 10 arası Bar bulunmakta olup, bu barlarda atılan enerji kullanım süresi, mikro kanal problemleri gibi sorunlardan dolayı hiçbir zaman eşit olarak atılamaz ve her zaman kayıplar ortaya çıkardı.

ULTRA HAFİF BAŞLIK SİSTEMİ

ADELA 810++ dünyadaki uzak ara EN HAFİF "Hibrit & Fiber Optik Ütüleme Diode Lazer" başlığına sahip tek cihazdır (300 gr.). ADELA 810++ cihazında başlıkta diode lazer barları bulunmamaktadır. Enerji cihazın içeresinde bulunan Diode Lazer jeneratöründe üretilir ve fiber optik sistemle başlığa ulaştırılır. Bu yüzden başlık diğer teknolojilere göre çok daha hafif ve kullanışlıdır. Bu konforu uzayan uygulama seanslarında yaşayacak ve farkı göreceksiniz !!!

DÜNYADAKİ EN FAZLA EPİLASYON ALANI ATIŞI YAPABİLEN TEKNOLOJİ

ADELA 810++, dünyada İLK VE YENİ olarak "Hibrit & Fiber Optik" teknolojisini kullanmaktadır. Bu sistemde başlıkta bulunan Diode barlar kullanılmamaktadır. Enerji, cihaz içeresinde mevcut olan jeneratörde üretilip Fiber Optik Kablo ile başlığa iletilmektedir. Bu sayede başlık ömrü en az 4 kat uzatılmıştır. (90.000.000’nu aşan toplam atış / En az 20.000.000 garanti atış) Bu atış sayılarını hesaplarken dikkat edilmesi gereken en önemli konu 800W sıfır kayıplı bir enerji sayesinde her bölgeden maksimum 2 kere geçerek uygulama yapabilirsiniz. Diğer Diode Lazerlerde bunu 8 kere geçerek yapmanız gereklidir; bu durumda bu cihazın garantisi diğer cihazlarla karşılaştırıldığında en az 4 katı olarak hesaplanmalıdır. Özetle Komple Vücut Seansını bu teknoloji ile 10.000 / 12.000 atış arasında 30 dakika süre içerisinde yapabilirken, diğer Diode Lazer cihazlarında bu sayı 40.000 / 50.000 atış ve 1-1,5 saat arasında değişmektedir. Ortam çalışma sıcaklığı diğer cihazlarda +25° - 30° derece iken, bu teknoloji ile +45° dereceye kadar kullanım sağlanmaktadır. Başlık ağırlığı diğer modellere göre en az 3 kat daha azdır
(300 gr).

30 DAKİKADA KOMPLE VÜCUT EPİLASYON SEANSI

ADELA 810++ dünyadaki en yüksek Lazer gücüne sahip cihazdır. 800W gücündeki lazer ısıgını Fiber Optik teknolojisi sayesinde eşit miktarda ve sıfır kayıpla baslığa iletir. Diğer cihazlarda başlıkla aynı bölgeden 8-10 kere geçmeniz gerekirken, ADELA 810++ baslığı ile aynı bölgeden sadece 2 kere geçmeniz yeterlidir. Böylece komple vücut epilasyon seansını 30 dakika gibi kısa sürede bitirebilirsiniz. Dünyadaki en hızlı teknolojidir !!!

JET SMOOTH ÜTÜLEME TEKNOLOJİSİ İLE SANİYEDE 10 Hz ATIŞ

ADELA 810++, Jet Smooth ütüleme teknoloji sayesinde tek seferde bir saniye içerisinde vermeniz gereken toplam enerjiyi 1 saniye içerisinde 2 - 10 kez eşit enerjiler olarak bölerek toplam gereken enerjiyi verebilirsiniz. 1 saniye içerisinde verdiğiniz bu aralıklı enerjiler kıl kökünde birikerek, olması gereken toplam enerjiyi oluşturur. Bu sayede acı minimuma indirilmiş olur. Bu teknoloji hem acıyı ortadan kaldırır hem de ütüleyerek hızlı epilasyon yapmanıza olanak sağlar.

GERÇEK BUZ BAŞLIK NEDİR?

Bu teknoloji sayesinde uygulama baslığının Sar kısmı 5°/-5° derece arasında soğutulur. Uygulama esnasında bu başlık sayesinde, cilt soğutulur ve acı azalır. Yanma riski minimumda kalır.

810nm DALGA BOYU

Epilasyon uygulamalarındaki en önemli dikkat edilmesi gereken konu 810nm dalga boyu olmasıdır. Bu sayede Su ve Hemoglobin tarafından emilen enerji, en az seviyede tutularak kıl köküne gerekli olan enerjinin ulaşması sağlanır.

HİBRİT BAŞLIK TEKNOLOJİSİ

Kullanıcı açısından bir cihazın "çok memnuniyet veren bir cihaz" tanımına sahip olabilmesinin önemli kriterleri vardır. Bunlardan birincisi elde edilen sonuç, ikincisi ise başlıktır. Başlığın uzun süre kullanıma uygun hafif olması, yenisine sahip olması gerektiginde servet ödenmemesi ve uygulama sırasında müşteriyi rahatlatan "buz başlık" özelliğinin epilasyon boyunca kalıcı olması…

1 SEANS KOMPLE VÜCUT MALİYETİ NEDİR?

Genellikle Diode Lazer cihaz üreticileri bu soruya net cevap vermezler. Her zaman total atış sayısı veya garanti atış sayısından bahsederler. Bu kesinlikle yanlış bilgidir. Örneğin; ADELA 810++ Fiber Optik teknolojisinde 800W enerji sıfır kayıp ile kullanıldığı için aynı bölgeden iki kere geçmeniz yeterli olacaktır. Bu da komple vücut epilasyon için ortalama 10.000-11.000 atış demektir. Ancak diğer teknoloji olan Mikro kanallı Diode Lazer cihazlarında örneğin; Soprano, Clear Light, Sense, Cheveux, Vikini gibi cihazlarda aynı bölgeden 6-10 kere geçmek zorundasınızdır. Bu da 40.000-60.000 atış anlamına gelmektedir. Bu bilgilerden yola çıktığımızda gördügünüz üzere cihazların yaptığı atış sayısı değil yaptığı seans sayısı önemlidir. ADELA 810++ cihazında garanti sayısı 20.000.000 atıştır; bunu 10.000 atışa böldüğümüzde 2.000 Seans Komple Vücut Seansı garanti demektir. Lütfen tüm cihazları karşılastırırken yukarıdaki hesaba göre garanti atış ve toplam atış sayısından yola çıkınız. Dünyadaki en ucuz maliyetli teknolojidir !!!

BAKIM VE FİLTRE PROBLEMİNE SON

Diğer Diode lazer cihazlarında başlıkta ‘bar teknolojisi’ kullanılmaktadır. Bu cihazlarda su sistemi için 0,2mm mikro kanallar kullanılmaktadır. Kullandığınız su çok iyi kalitede ve özellikle saf olmalıdır. Bu saf suyu çok sık degistirmek ve özenle bakım yapmak gerekir. Bu bakımlardan en önemlisi ise ltrelerin sık degismesidir. Bu bakımları iyi yapmadıgınızda veya ltreyi degistirmediginizde cihazın en pahalı parçası olan baslık arıza yapar. ADELA 810++ teknolojisinde kullanılan enerji, başlıklardaki barlarda degil cihaz içinde bulunan Diode Lazer Jeneratöründe üretilmektedir, bu yüzden baslıkta kullanılan sogutma kanalları 8mm olarak tasarlanmıstır. (Eski sistemden 40 kat daha kalın) Bu sayede yukarıda bahsettigimiz hiçbir sorun bu teknolojide yasanmayacaktır. Hatta saf su yerine iyi su kullanmanız bile yeterli olacaktır. Bu, ADELA 810++ cihazının gerçek Buz Başlık özelliğine sahip olduğunu ve uygulama süresince baslığın soğuk kaldığını da açıklamaktadır.

LAZER EPİLASYON NEDİR?

Açık yazılışı ile "Light Amlification by Stimulated Emmition of Radiation" olan lazer, ışığın tek dalga boyunda düz bir çizgi halinde iletilmesidir. Lazer Epilasyon, lazer ışını ile vücutta istenmeyen tüylerin yok edilmesi yöntemidir. Lazer epilasyon uygulamasında gönderilen enerji, kıl folikülündeki melanin pigmenti tarafından absorbe edilir ve burada ısı enerjisine dönüşür. Kıl kökündeki sıcaklık yaklaşık 60 / 70 dereceye ulaşır ve bu şekilde kıl kökü tahrip edilir, kılın beslenmesi bozulur. Bir kıl folikülü deri üzerinde kalan kıl gövdesi ve deri içinde kalan kıl kökü olmak üzere iki bölümden oluşur. Kıl kökü, cildin bir kaç mm derinliğinde bulunmaktadır. Kan damarları ve sinirlerle desteklenen bu bölüm kılın canlılığını ve büyümesini sağlayan merkezdir. Lazer Epilasyon ile kıl üretimini gerçekleştiren kıl kökü yok edilir. Her kıl folikülü, oluşumundan başlayarak sırayla büyüme (anajen), dinlenme (katajen) ve dökülme (telojen) evrelerinden geçerek döngüsünü tamamlar. Kıl folikülünün evreleri, lazer epilasyon başarısını direkt olarak etkiler. Çünkü yalnız anajen yani aktif büyüme evresinde uygulanan lazer epilasyon kıl kökünü tahrip ederek kalıcı epilasyon sağlamaktadır.


 

LAZER EPİLASYON CİHAZLARI

Lazer epilasyon cihazları kullandıkları dalga boylarına göre sınıflandırılır. Tıpta 40 yıldan beri uygulanan lazer, zaman içinde en etkin ve güvenli şekilde geliştirilmiştir. Lazer epilasyon cihazları dalga boylarına göre başlıca 4 grupta incelenebilir:
1.Ruby lazer (694 nm)
2.Alexandrite lazer (755 nm)
3.Diode lazer (810 nm)
4- Diode lazer (808nm) Bu cihazlar özellikle Uzakdoğu Çin / Kore teknolojisi olup eski ve ciddi acılı bir sistemdir.
4.Nd-Yag lazer (1064 nm)
5. Hibrit & Fiber Optik Diode Lazer

Bir de Intense Pulse Light (IPL) teknolojisi ile çalışan cihazlar vardır ancak bunlar lazer değildir.
Lazer epilasyon tedavisinin başarısı; uygulanan kişinin kıl yapısı, kıl kalınlığı ve cilt rengi ile doğrudan ilgili olduğundan doğru cihaz seçimi çok önemlidir.

10.4" LCD AKILLI DOKUNMATİK EKRAN

ADELA 810++ uygulama yapılacak bölgeye göre parametreler önceden ayarlanmış şekilde size ulaşır. Bu parametreler ile 10.4" LCD Akıllı Dokunmatik Ekran üzerinden kolaylıkla işlem yapılabilmektedir.

CE BELGESİ

Bildiğiniz üzere tüm cihazlarda CE belgesi olduğu söylenmektedir. Ancak bu konuda bilinmesi gereken çok önemli bir konu vardır. CE bildirgedir; üretici veya satıcı firma cihazın CE standartlarına uygun olduğunu deklare eder ve imzalar. Sonra bunu size gönderir. Ancak bunu imzalarken Avrupa’dan onaylı CE kuruluşlarından LVD ve EMC test raporu alması gerekmektedir. Bu raporları sizlere göndermez çünkü genellikle bu raporlar olmadan size bu deklarasyonları verirler. Ancak ADELA 810++ cihazında bu raporlar mevcuttur.

FDA ONAYI

Bildiğiniz üzere birçok cihazda FDA onayı var denmektedir. Ancak bunlar genellikle gerçek dışıdır. Verilen Linklere tıkladığınızda verilen cihazlarla satılan cihaz arasında isim benzerliği dışında bir benzerlik yoktur. Ya da içinde kullanılan teknolojiye verilmiştir. Önemli olan şirket adına ve cihaza verilen FDA’dır. Bizim cihazımızda gerçek cihazımıza ve teknolojimize verilen FDA mevcuttur.

 

DENEYİMLİ TEKNİK KADRO VE HIZLI TEKNİK SERVİS

Adela 810++, deneyimli teknik kadrosu sayesinde satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini ve ayrıcalığını ortaya koymaktadır. Hizmet verilen merkezlerin güvenine layık olmak için gayret göstermektedir.

UYGULAMALI EĞİTİM

Cihazın kullanım yöntemi ve gerekli tüm uygulama ve eğitim adımları sonucu Adela 810++ Eğitim Sertifikaları ile belgelenmektedir.

VIDEOLAR

FİBER OPTİK ÜTÜLEME EPİLASYON YENİ TEKNOLOJİ DIODE LAZER – TANITIM FİLMİ

FİBER OPTİK ÜTÜLEME EPİLASYON YENİ TEKNOLOJİ DIODE LAZER – TV REKLAM FİLMİ

KARŞILAŞTIRMA

DİODE LAZER KARŞILAŞTIRMASI

fiberoptik lazer

DİODE LAZERDE 1 NUMARA

Günümüzde son teknoloji Lazer sistemi olan HİBRİT & FİBER OPTİK ÜTÜLEME DİODE LAZER teknolojisi ile epilasyonda en etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilebilmektedir. Bu cihazın 800W olması ve enerjiyi Fiber Optik ile sıfır kayıpla başlığa taşıması sayesinde sadece 2 kere aynı bölgeden geçerek hızlı ve etkili epilasyon yapmak mümkündür. Bu dalga boyunda sadece açık tenlilere değil esmer/bronz tenlilere de uygulama yapılabildiğinden daha geniş kitleye hitap edebilmektedir. Aynı zamanda diode lazerle diğer cihazlar ile uygulama yapılamayan ince ve açık renkli kıllara da uygulama yapılabilir. Etkin soğutma sistemi ile uygulama sırasında hissedilen acı en aza indirilir. Yanık ve leke komplikasyonu çok azdır. Yazın güvenle uygulama yapılabilir. 

DİODE LAZERDE 1 NUMARA

SIK SORULAN SORULAR

Lazer Epilasyon Kaç Seans Olmalı?

Ütüleme epilasyon kıl köklerinin sıcaklığının kademeli olarak arttırılması yoluyla yok edilmesine olanak sağlayan bir yöntemdir. Kılı kökünün tek atışta yok edildiği klasik fotoepilasyon yöntemlerinin aksine ütüleme epilasyonda yüksek enerjili ışık yerine enerjisi düşük seri atışlar ile kıl üzerinden 6-8 kez atış yapılarak geçilir. Bu işlem ütü yapar şeklinde göründüğü için bu yönteme ütüleme epilasyon adı verilmiştir.

Lazer Işını Vücuda Zarar Verir mi?

Ütüleme lazer veya ütülemeli lazer aslında ütüleme epilasyonda kullanılan cihazları tarif etmek için kullanılan terimlerdir. Ütüleme epilasyonda kullanılan cihaz aslında bir diyot lazer cihazıdır. Diyot lazerler epilasyonda altın standart olarak kabul edilmiştir. Ancak kılı tek atışta yok etmeye programlı bu cihazlar acılı olduklarından dolayı sonuçları çok iyi olduğu halde tercih edilmemekteydi.

Lazer Epilasyon Uygulaması Ağrı / Acı Verir mi?

Ütüleme diode lazer epilasyon cihazı kılları yavaş yavaş ısıtıp yok etmek için düşük enerjili seri atışlar atar. Yüksek enerjili ışığın bir kerede cilde gönderilmesi yerine düşük enerjili seri atışlar olarak gönderilmesi yanık riskini ortadan en aza indirir.

Lazer Epilasyonda Ten Rengi Önemli midir? Esmerler Lazer Epilasyon Yaptıramaz mı?

Diyot lazerler epilasyonda altın standartı temsil eden lazer türüdür. Yıllardır tüm dünyada verdikleri sonuçlar arasından kabul gören diyot lazerler ne olduda son yıllarda popüler haline geldi. Aslında eskiden beri diyot lazerlerin epilasyonda en iyi sonucu verdiği bilindiği halde son 2-3 seneye kadar bu cihazların hep ikinci planda kalmasının nedeni eski tip diyot lazerlerin acılı ve ağrılı olmasıydı. Ütüleme teknolojisine sahip diode lazerlerin çıkmasıyla bu durumdan ortadan kalktı ve diode lazerler epilasyonda zirveye yerleşti.

Lazer epilasyon hangi bölgelere yapılır?

Üst göz kapağı ve göz çukuru dışında tüm vücut bölgelerine uygulanabilir.

Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır?

Lazer epilasyonun herhangi bir kalıcı yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında bazı ciltlerde kızarma ve hafif kabarma olabilir, birkaç saat veya çok hassas ciltlerde birkaç gün içerisinde düzelecektir. 

Lazer epilasyon ne sıklıkta uygulanmalıdır?

Seanslar yüz bölgesinde 4 – 5 hafta, vücut bölgelerinde 3 – 5 haftadır. Tedavi ilerledikçe kılların çıkışının gecikmesi ile birlikte seans aralıkları uzamaktadır. NOT : (Bu süreler FİBER OPTİK ÜTÜLEME DIODE LAZER için geçerli sürelerdir. Diğer sistemlerde sonuç almak için daha uzun sürelerde seans yapmak gerekebilir.)

İki seans arasında çıkan kıllara ne yapılmalıdır?

Uygulamadan sonra dökülmeyen kıllar kesinlikle iplik, cımbız, ağda, epilatör vb. yöntemlerle alınmamalıdır. İki seans arasında kıllar tıraş makinası veya jiletle cilt üzerinden temizlenebilir.

Lazer epilasyonda seanslar ne kadar sürer?

Lazer epilasyon uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre farklı sürede tamamlanır. Hibrit & Fiber Optik Diode Lazer sisteminde komple tam vücut epilasyonu 30-35 dakikada tamamlanırken; Diğer birçok sistem ve cihaz ile bu süre büyük alanlarda ortalama 1 – 2 saat bile sürebilmektedir. 

Lazer epilasyonda kontrol seansı nedir?

Kontrol seansı bir çeşit rötuştur. Kontrol seansı yapılsın veya yapılmasın normal seansın etkinliği değişmez, bu nedenle kontrol seansı yaptırmak mecburi değildir.

Yazın tedaviye ara verilmeli mi? Solaryuma girenler lazer yaptırabilir mi?

Hibrit & Fiber Optik Diode Lazerde bulunan bilgisayar sistemi sayesinde kişinin cilt rengine göre yapılan ayarlamalar ile bronz tenlilere uygulama yapılmasında hiçbir sakınca yoktur. Bu nedenle tedaviye yazın ara verilmez. Uygulama öncesinde ve sonrasında 10 gün süreyle solaryum veya bronzlaşmak amacıyla güneşe çıkılmaması yeterlidir. 

Lazer epilasyonu kimler yaptırabilir?

Kıl oluşumu tamamlanmış ve uygulamaya engel teşkil edecek herhangi bir sağlık problemi olmayan herkes lazer epilasyon yaptırabilir. Kızlarda 12 – 13 yaşından itibaren kıl oluşumu tamamlanmışsa uygulama yapılabilir. Beyaz renkli kıllar renk pigmenti içermediğinden lazer epilasyondan etkilenmeyecektir. Hamilelik süreci içerisinde genel kabul olarak uygulama yapılmamaktadır.

Erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları nasıl yapılmaktadır?

Söz konusu istenmeyen tüy olduğunda bayanlar kadar erkekler de lazer epilasyon uygulaması yaptırmaktadır. En fazla tercih edilen bölgeler sakal üzeri (elmacık kemiği), kaş arası, ense, boyun, ellerdeki tüyler, omuz, sırt ve göğüstür. Lazer epilasyon yöntemi ile ortalama 3 – 5 seans gibi bir süreçte sonuç alınabileceği gibi, uygulama 2 – 3 seans yapıldıktan sonra bırakılarak kılların seyreltilmesi ve daha zayıf hale getirilmesi de mümkündür.

Batık kıllara lazer epilasyon uygulanabilir mi?

Batık kıllar için en uygun metot lazer epilasyondur. Kıllar ortadan kalktıkça batık sorunu düzelecek ve cilt pürüzsüz hale gelecektir.

Hormonal bozukluğu olanlar lazer epilasyon yaptırabilir mi?

Hormonsal bozukluğa bağlı aşırı veya erkek tipi kıllanmada ilaç tedavisi ile kombine lazer epilasyon tedavisi yapılmalıdır. Bu kişilerde genellikle seans sayısı normale göre daha fazla olur.

Lazer epilasyondan sonuç alamama durumu olabilir mi?

Yapılan araştırmalara göre cilt ve kıl profili ideal olsa da, % 3 – 5 dolayında insan ne yazık ki lazer epilasyondan minimum düzeyde etkilenmektedir. Ayrıca beyaz kıllar lazer epilasyondan etkilenmezken, kızıl ve sarı kıllar minimum düzeyde etkilenir. Temel olarak Epilasyon başarısı kullanılan cihazın kalitesi ve etkinliği ile de doğrudan bağlantılıdır. Günümüzde en son teknoloji olan Hibrit & Fiber Optik Diode Lazer sistemi başarı şansını en yükseğe taşımaktadır. Beyaz hariç tüm kıllarda sonuç %80 leri bulmaktadır.

KULLANICI YORUMLARI

Hatice Kalkan, Estetisyen, 32

12 yıllık Estetisyenim, müşterilerimize güzellik sunmak için çalışıyorum. ADELA 810++ cihazını kullanan ve uygulayan biri olarak şunu belirtmeliyim ki, başlığın hafif olması sebebiyle saatlerce yorulmadan işlem yapabiliyorum, başlığın buz özelliği sayesinde müşterilerimizin canı acımıyor ve yanmıyor. Çalıştığım merkezi ilgilendiren kısmı ise müşterinin komple seansının bütçesi.. Bu konuda da tercihimiz Adela810++ cihazı oldu çünkü hem güzellik merkezine, hem estetisyenlere, hem müşterilere çok avantajlı bir cihaz! Bütün meslektaşlarıma rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Esma Yıldız, Yönetici, 24

Lazer epilasyon konusunda tüm araştırmaları yaptıktan sonra fiber optik diode lazeri bir arkadaşımın tavsiyesi ile keşfettim. Bir güzellik merkezinde başladığım seansların 3. randevusundan sonra tüylerde azalmaları fark edilir şekilde gözlemleyebildim.  

Aslıhan Hangün, Ev Hanımı, 34

Fiber optik diyot lazerle kullanılan gittiğim güzellik salonunda acıya fazlasıyla duyarlı olmama rağmen buz başlığın soğukluğu sayesinde hiç canım acımadan seanslarımı tamamlayabiliyorum. Teşekkürler Adela!

Aylin Kocabaş, Yönetici, 38

Lazer cihaz sistemlerinde bu zamana kadar esmer/bronz tenlilere uygulama yapılmamaktaydı. Uzun araştırmalar sonucu esmer tenli kişilere de Adela Fiber Optik cihazı ile uygulama yapılabildiğini öğrendim. Şuan 6. seansımı tamamladım ve sonuçlardan çok memnunum. Tüyler bitti denecek kadar çok azaldı. Bu yaz ilk kez rahat edeceğim! Çok çok mutluyum!

Özlem Öznur Dilgen, Ev Hanımı, 41

Bu zamana kadar hiç cesaret edememiştim. Baya bi araştırmadan sonra, ilk seansımı tamamladım.. Gerçekten sıfır acı ve sıfır kızarıklık ile ilk seanstan çok memnun kaldım, tüylerin çoğu dökülmeye başladı bile. Yaz geliyor ve nasıl rahat edeceğimi düşünerek çok seviniyorum. Herkese tavsiye ederim.

Serpil Güngör Bikeli, Emekli Öğretmen, 50

Lazer epilasyon uygulamalarında, ortalama 3 ile 6 seans arasında başarı elde edildiğini söyleyen güzellik uzmanım uygulamaya ilişkin seans aralıklarının bölgeye göre değişmekle birlikte yüz bölgesinde 4 ile 8 haftada bir, vücutta ise 8 ile 12 haftada bir yapıldığını da belirtti. Benim şuan 5. seansım gerçekleşti. 5 seans boyunca hiç bir acı hissetmedim. Batık tüyler bile 2.seans sonrası düzeldi. Diod lazerde biz kadınlara güzellikler sunduğu için teşekkürler Adela810.

Badegül Semiz, Öğrenci, 19

Çok açık tenliyim ama cilt rengim açık olmasına rağmen kıllarım çok koyu renkli olduğu için özellikle yaz mevsiminde dışarıya bile çıkmak istemiyordum. Annemin memnuniyetinden sonra adela cihazıyla tanıştım. Bu cihaz ile lazer seanslarım bitmek üzere. Kıl, tüy kalmadı. Okuldan arkadaşlarımla birlikte gitmiştik, hepimiz aşırı memnunuz.

Ayşen Seher Gürbey, Öğretmen, 29

Bu cihaza çok şey borçluyum. Yıllarca ağdaydı tüy dökücü kremlerdi boşuna ne paralar harcamışım! Bu cihazla lazer epilasyon ne kadar büyük rahatlıkmış!!! Bakın bu cihaz diyorum çünkü çevremde birçok tanıdığım ÜTÜLEME DİYOT LAZERİ bilmiyordu, herkes lazer epilasyon yaptırırken ya uzun süren seanslar yaşıyordu ya acı çekiyordu ya da tam sonuç alamıyordu. Ben çok araştırdım ve Facebook ta fiber optik sayfasının paylaşımlarını takip ettikten sonra o şirketi aradım bu cihazın nerelerde olduğunu sordum ve bana söyledikleri adrese gittim. İlk uygulamadan sonra yüzüm gülmeye başladı. Şu anda kıl derdim YOK düşünebiliyor musunuz? Kesinlikle bu ÜTÜLEME CİHAZINI herkese öneriyorum.

Ela Özgür Orak, Öğrenci, 22

LAZER EPİLASYON uygulaması için kararsızdım. İnternette biraz araştırdıktan sonra fiber optik ütüleme ile ilgili bilgiler buldum ve uygulamalarının son derece başarılı olduğunu gördüm, bende yaptırmaya karar verdim. Sonuç tabii ki mükemmel oldu. 

Nevin Turhanlı, Ev Hanımı, 56

Daha önceleri başka bir klinikte lazer yaptırdım. Hiç memnun kalmadım. Hem çok canım acıdı hem de kıllarımdan kurtulamadım, uygulama onca acıya rağmen başarılı olamamıştı. Sonrasında Facebooktan FİBER OPTİK ÜTÜLEME DİYODE LAZER keşfettik ve komşularımla en yakın güzellik salonundan randevu alıp tedaviye gittik ADELA ile cildime uygun bir şekilde tedavi gerçekleştirildi ve birkaç seans içinde kıllardan eser kalmadı.

İLETİŞİM

FİBER OPTİK ÜTÜLEME LAZER EPİLASYON CİHAZI ADELA 810++ HAKKINDA DAHA FAZLASI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM FORMU

Adres:
Şerif Ali Mh. Söyleşi Sk. No:25 Doğuş Plaza 34787
Ümraniye - İstanbul

Teşekkürler,Mesajınız Alınmıştır...